O spoločnosti

Splňte si svoje obchodné sny! Poskytujeme komplexné riešenia predurčené k ÚSPECHU!
Sme pripravení začať pracovať na Vašej budúcnosti A vy?
Kontaktujte nás!

Kto sme?

Sme profesionálna spoločnosť, ktorá už 18 rokov sleduje najnovšie trendy a poskytuje kvalitné služby šité na mieru rôznym typom klientov v oblasti grafického dizajnu, web developmentu a online marketingu. V posledných rokoch sa intenzívne venujeme mobilným riešeniam. Využívame najmodernejšie technológie a radi Vám pomôžeme tiež so SEO optimalizáciou, PPC reklamou a aj Vašou propagáciou na sociálnych sieťach. S nami budete jednoznačne "IN”.

Prezrite si naše posledné referencie

Ako pracujeme?

Máme radi výzvy. Slová ako "nedá sa“ nepoužívame a Váš úspech, je aj náš úspech. Preto na každom projekte pracujeme ako keby bol náš vlastný. Za každým projektom, na ktorom sme pracovali, si pevne stojíme a aj preto sa snažíme našim klientom vždy odborne poradiť, od nepraktických riešení odhovoriť a naopak poradiť tak, aby sme odovzdali dielo pripravené na úspech, ktoré je pripravené reagovať na dynamickú dobu, v ktorej žijeme.

a picture
Translation: Excelent design and friendly staff. Knoexots CEO of Sirius Spaceways - Sirius
a picture
Translation: Best online solution partner for my Kingdom. Phieruhn King of Sagittarius
a picture
Translation: Creativity! Good job... Rauphephue Head of Space Travel Agency - Proxima Centauri
a picture
Translation: Great Ideas! Always on-time. Pheliss Mars Ministry of IT
Zobraziť všetky

Prečo Web Site Design?

Máme bohaté 18 ročné skúsenosti, neustále sa vzdelávame a sledujeme svetové trendy. Nemáme radi univerzálne riešenia. Každý klient je pre nás jedinečný a preto aj ku každému projektu pristupujeme individuálne. Sme presvedčení o tom, že kombinácia osobného prístupu, rýchlosti akou pracujeme, lásky k práci, zápalu pre projekt a niekedy prebdených nocí je garanciou želaného výsledku, ktorí určite oceníte.

a picture

Zistite o nás viac prostredníctvom katalógu služieb, ktory je dostupný vo formáte .pdf.

Stiahnuť profil spoločnosti